modernReh

Modernreh

Neurorehabilitacja i fizjoterapia

E-rehabilitacja i grupy wsparcia dla osób dotkniętych Urazem Rdzenia Kręgowego Online.

E-rehabilitacja i grupy wsparcia dla osób dotkniętych Urazem Rdzenia Kręgowego Online.

01.12.2015

Centrum Telemedyczne Qzdrowiu wraz z Górnośląskim Centrum Neurorehabilitacji i Fizjoterapii MODERN-REH uruchamiają profesjonalne usługi z zakresu e-rehabilitacji i grup wsparcia dla osób po Urazie Rdzenie Kręgowego Online.

 

MODERN-REH jako jedyne Centrum Rehabilitacji w Polsce wdraża innowacyjne rozwiązania dla fizjoterapii online. E-rehabilitacja to pierwsza konsultacja fizjoterapeutyczna, monitoring ćwiczeń wykonywanych przez pacjenta w domu, a także w ramach usługi, wizyty w domu i biurze klienta. Jako forma uzupełnienia fizjoterapii ambulatoryjnej stanowi o szybszej rekonwalescencji, przełamywaniu barier dostępności rehabilitacji, w sytuacjach wyjątkowych - szybki kontakt i dostęp do profesjonalnej pomocy.

W sytuacjach gdy:

- cierpisz na silny ból (np. kręgosłupa), rwę kulszową, rwę ramienną, które uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie, umów się na konsultację fizjoterapeutyczną online. Jest to bezpieczny i szybki kontakt ze specjalistą, który udzieli ci niezbędnych informacji „jak zmniejszyć Twoje cierpienie”.

- uczęszczasz na fizjoterapię do Centrum MODERN-REH i chcesz utrzymać wysoką jakość ćwiczeń wykonywanych w domu, umów się na monitoring Twojej autoterapii przez fizjoterapeutę online. Pozwoli to na szybsze osiągnięcie celu terapeutycznego.

- chcesz porozmawiać ze specjalistą o swojej dysfunkcji, chorobie i dowiedzieć się o możliwościach terapeutycznych nowoczesnej fizjoterapii/rehabilitacji, umów się na pierwszą konsultację fizjoterapeutyczną.

- jesteś osobą, która uległa wypadkowi, bądź z innej przyczyny doznała Urazu Rdzenia Kręgowego i chcesz dowiedzieć się gdzie szukać pomocy, do jakich osób/organów należy się zwrócić, jak odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej. W powyższych i wielu innych problemach pomocą służą osoby z przebytym Urazem Rdzenia mających za sobą duże doświadczenie.

W celu skorzystania z e-rehabilitacji należy wejść na stronę www.qzdrowiu.pl, następnie trzeba się zarejestrować/zalogować i podążać wedle wskazówek zamieszczonych na portalu Qzdrowiu.

 

Oferujemy Tobie e-rehabilitację z dowolnego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz.

Gwarantujemy prywatność i bezpieczeństwo. Każda rozmowa pozostaje wyłącznie pomiędzy Tobą a Twoim specjalistą. 

E-rehabilitacja stanowi doskonałą formę uzupełnienia fizjoterapii ambulatoryjnej.

W celu bliższego zapoznawania się z naszą ofertą zapraszamy na:

www.qzdrowiu.pl

http://www.modernreh.pl/e-rehabilitacja.html

http://www.forumfarmaceutyczne.pl/index.php/aktualnoci/39-news/556-centrum-telemedyczne-qzdrowiupl-uruchamia-usugi-e-rehabilitacji

 

Qzdrowiu.pl

 
Powrót do artykułów
Inne artykuły
Masz pytania?