modernReh

Modernreh

Neurorehabilitacja i fizjoterapia

5 lat razem

5 lat razem

18.04.2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w kwietniu mija 5 lat odkąd jesteśmy razem. W związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy wielką niespodziankę.

Jesteśmy dumni z zaufania jakim nas obdarzyliście. Wasza ciężka praca, cierpliwość, nieustanna walka, pokonywanie trudności życia codziennego, a przy tym setki uśmiechów, sprawiają, że jesteście dla nas inspiracją.

Dzięki temu mamy pewność, że to co robimy jest słuszne, a efekty jakie osiągacie są najlepszym potwierdzeniem tej teorii.

Ten okres to tysiące godzin indywidualnych terapii. To stale podnoszone kwalifikacje, wprowadzane nowoczesne metody terapeutyczne, wdrażanie innowacyjnych technologii, a to wszystko przez ludzi dla których praca jest pasją.

Od pewnego czasu współpracujemy z światowym liderem w dziedzinie innowacyjnej technologii, efekt tej współpracy zaprezentujemy Państwu w najbliższą sobotę (23.04.2016).

Tylko u nas od soboty, ultranowoczesne jedyne w Polsce i niepowtarzalne urządzenie które zrewolucjonizuje rehabilitację pacjentów po URK.

Więcej informacji już wkrótce, śledźcie nas w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy! :-)

 

       
Powrót do artykułów
Inne artykuły
Masz pytania?