modernReh

Modernreh

Neurorehabilitacja i fizjoterapia

telefon: +48 723 433 335

lub

32 222 39 18

mail: biuro@modernreh.pl

APARTAMENTY DLA PACJENTÓW MODERN-REH

APARTAMENTY DLA PACJENTÓW MODERN-REH

14.11.2015

     W celu zapewnienia najwyższego komfortu dla pacjentów przyjeżdżających z poza aglomeracji śląskiej, MODERN-REH umożliwia wynajem nowoczesnych dwupokojowych apartamentów. Na terenie zamkniętego osiedla znajdują się: parking, podjazd do klatki schodowej oraz winda.

     Na mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym; sypialnia oraz toaleta wyposażona w uchwyt pod prysznicem, uchwyty przy toalecie oraz krzesełko prysznicowe (z podłokietnikami). Istnieje możliwość wyposażenia apartamentów w regulowane łóżko ortopedyczne oraz podnośnik. Ponadto można skorzystać z serwisu hotelowego (sprzątanie).

     Apartamenty mieszczą się w malowniczej części Katowic, w dzielnicy Bażantowo, przy ulicy Bażantów. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, przychodnia, apteka oraz laboratorium (wszystko w odległości do 500 metrów). Dojazd do placówki MODERN-REH trwa około 15 minut. Samo miejsce należy do najbardziej zielonych dzielnic Katowic, a najbliższa okolica nie posiada barier architektonicznych, zapewniając najwyższy komfort i satysfakcję.
Podczas pobytu istnieje możliwość skorzystania ze środka transportu dostosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

     Osoby, które zarezerwowały apartamenty prosimy o zabranie ze sobą na czas pobytu dwóch kompletów poszewek (do kołdry 160x200 cm. i poduszki 70x80 cm.), prześcieradła, ręczniki kąpielowe, chemię (mydło, płyn do zmywania naczyń, tabletki do zmywarki, proszek do prania) oraz środki higieniczne.

Oferta dotyczącą wynajmu apartamentu:
- pobyt krótszy niż 1 miesiąc - 110 złotych/doba
- pobyt powyżej 1 miesiąca - 100 złotych/doba
Ceny obejmują pobyt dla dwóch osób, tj. pacjenta i opiekuna. Za każdą kolejną osobę opłata dodatkowa wynosi 30 złotych/doba. 

Zameldowania:
- poniedziałek w godzinach od 8.00 do 20.00
Wymeldowania:
- piątek do godziny 12.00

Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody powstałe w lokalu lub jego wyposażeniu powstałe w wyniku działania, zaniechania działania lub zaniedbania osób używających lokal.

     Dodatkowe informacje dotyczące noclegów oraz turnusów rehabilitacyjnych można uzyskać bezpośrednio w placówce medycznej lub poprzez kontakt telefoniczny.
Centrum Neurorehabilitacji i Fizjoterapii MODERN-REH
Ul. 3-go Maja 100
41-408 Mysłowice, tel. 32 222 39 18, +48 723 433 335 

Adres apartamentów MODERN-REH:
Katowice
ul. Bażantów

 

PRZYKŁADOWE APARTAMENTY

 

 

Inne artykuły
Masz pytania?